Haberler
Çek basını Baros'a kafayı taktı!
26 Haziran 2012 Salı
EURO2012'de oldukça kötü bir performans sergileyen ve Prag'ta bir gazeteciye tehditlerde bulunan Milan Baros Çek basını tarafından adeta idam edildi!  

SPORX DETAY HABER - EURO2012'de gösterdiği etkisiz performansın yanı sıra son olarak Prag'ta bir gazeteciye 'Seni öldüreceğim" tehtidinde bulunan Milan Baros'a Çek basını tarafından yapılan ağır eleştirilerin ardı arkası kesilmiyor.

Çek Cumhuriyeti'nin Prag'a dönüşünde uçaktan alkollü indiği iddia edilen Milan Baros, yanına gelen bir gazeteci ile sert bir tartışma yaşamış ve takım otobüsüne bindiği sırada tehtidler savurmuştu. Yaşanan bu olay Çek basınında büyük bir yankı uyandırıken; gerek basın gerekse Çek taraftarlarca büyük bir tepki ile karşılandı.

Milan Baros'un EURO2012'de ortaya koyduğu performansı sert bir dille eleştiren Çek basını, turnuvaya veda edilmesinin faturasını Milan Baros'a kesti. Çek taraftarlara, "Sizce turnuvanın en kötü oyuncusu kimdi?" şeklinde bir soru yönelten Çek basını, sonuç olarak Baros cevabının çıkmasının ardından gazete manşetlerini Baros üzerine kurdu.

Milan Baros'un kariyeri boyunca imza attığı skandalları tek tek yeniden ortaya çıkartmaya başlayan Çek basını hazırladığı özel dosyalar ile Baros'un vukuuatlarını tek tek irdelemeye başladı. İşte Çek basınındaki Baros vukuuatları:

2007: Fransa Ligi takımlarından Lyon'da forma giyen Baros, Rennes'in siyahi santrforu Mbiou ile yaşadığı bir tartışma sonrasında 'burnunu tıkayarak' oyuncunun pis koktuğunu ima etmiş ve Fransa Futbol Federasyonu da Baros'a ırkçılık yaptığı gerekçesiyle 3 maç ceza vermişti.

2007: Fransa ile Cenevre arasında lüks otomobili ile 271 km hız yapan Milan Baros'a soruşturma açıldı. Açılan soruşturmanın ardından polis, Baros'un arabasına ve ehliyetine el koyarak önemli miktarda para cezası verdi.

2009: Çek Cumhuriyeti'nin Slovakya ile oynadığı ve kaybettiği eleme maçının ardından Prag restorantlarından birinde hayat kadınları ile sabahın ilk ışıklarına kadar eglendiği görüntüleri Çek basınına yansıdı.

2010: İstanbul'da gece gezmesinde olan Milan Baros, taksi şöförüne aracı kenara çekmesini istedi. Aractan inen Baros, yol kenarına idrarını yapmış ve bu hareket Türk basını tarafından tepki ile karşılanmıştı.

2011: Galatasaray'da 26 Şubat 2011 tarihinde oynanan ve Galatasaray'ın İstanbul BŞB karşısında aldığı mağlubiyet ile sonuçlanan maçın ardından Baros, Culio'ya pas vermediği gerekçesiyle büyük bir tepki göstermiş ve bu olay objektiflere de yansımıştı.

2011: Dönemin Galatasaray Teknik Direktörü Hagi, çift kale maçta yedek takıma gönderilmesinden dolayı şikâyet eden Milan Baros'u antrenman sahasından kovdu.

  İlgili Diğer Haberler

  Diğer EURO2012 Haberleri
  Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

  En çok okunan haberler
  En çok yorumlanan haberler
  En çok izlenen videolar
  TV'de Bugün
Saat
Kanal
Program
21:00
A Spor
Futbol A
22:00
BeIN Sports 4
Panathinaikos - Barc
22:00
TRT Spor
Futbol Aklı
22:00
Tivibu Spor
Her Gece Spor
22:30
Tivibu Spor
Basket Brescia - Gal
22:45
BeIN Sports 3
Olimpia Milano - Bas
23:00
A Spor
Son Sayfa
23:30
TRT Spor
Spor Artı
  Videolar