Haberler
Elmander ilacını buldu!
22 Mayıs 2012 Salı
Sporx.com dış haberler
EURO2012'de İsveç forması altında mücadele edebilmek için büyük bir çaba harcayan Elmander, sakatlık sürecini atlatabilmek için bol bol süt içmek zorunda kaldığını ve bu durumdan pek de hoşnut olmadığını dile getirdi.  
İsveç Milli Takımı'nda Johan Elmander'in EURO2012'ye yetiştirilmesi için büyük çaba harcanıyor. Fizyoterapist Johan Sandberg yönetiminde çalışmalara başlayan Elmander, sağ ayağındaki çatlağın tam olarak düzelmesinin 20-25 günlük süreyi bulacağı ifade edildi.

11 Haziran'da Ukrayna ile oynanacak maçta Elmander'in oynamasının mümkün olmadığını dile getiren Johan Sandberg, "Amacımız en kısa süre içerisinde Johan'ı hazır hale getirmek ancak bu sanıldığı kadar kolay ve kısa bir sürede gerçekleşmeyecek. 11 Haziran'da Ukrayna ile oynanacak olan maçta Elmander'i forma giymesi çok zor" dedi.

Elmander'in profesyonel kişiliğine sonsuz bir güven duyduğunu dile getiren Sandberg, "Bazı fiziksel yüklemelerimiz olacak ve Johan bir süre lastik bantlar ile çalışacak. Bu aşamdan sonra ise bisiklet ile yüklemelerimiz olacak. Detaylı bir program hazırladık ancak yaşanan sakatlık kısa bir sürede atlatılabilecek türden değil. Bu sebeple tüm gücümüzle gayret ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Sakatlık süreci hakkında açıklamalarda bulunan Elmander ise, EURO2012'de olacağı ve 11 Haziran'da oynanacak olan Ukrayna maçında sahada olmak için büyük bir çaba sarfedeceğini dile getirdi. Elmander, tedavi sürecini bol bol süt içerek geçirdiğini ve bu durumdan çok da hoşnut olmadığını esprili bir şekilde ifade etti.  Diğer EURO2012 Haberleri
  Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

  İlgili diğer haberler
  En çok okunan haberler
  En çok yorumlanan haberler
  En çok izlenen videolar
  TV'de Bugün
Saat
Kanal
Program
20:00
TRT Spor
Spor Ana Haber
20:00
Tivibu Spor
Fenerbahçe - OGM Orm
21:00
A Spor
Futbol A
22:00
TRT Spor
Yüz Yüze Futbol
22:00
Tivibu Spor
Ribaund
23:00
A Spor
Son Sayfa
23:30
TRT Spor
Spor Artı
23:30
Beyaz Tv
Derin Futbol
  Videolar