EURO 2012'de şampiyon tek takım peki ya hangi yolu izleyecek? Gruplardan ve finallerden çıkacak takımları doğru tahmin et, şampiyonu belirle, şampiyon ol!

Lütfen Üyelik Girişi Yapınız!


Bu sayfadaki içeriği görebilmeniz için sitemize üyelik girişi yapmanız gerekiyor.


Finale Giden Yol'da Mert Bilici topladığı 160 puanla şampiyon olmuştur. Ödülü için kendisiyle email ile iletişime geçilecektir.
NASIL OYNANIR?
  • Herkes şampiyon olan takımı tahmin ederken, sen finale giden yolu biliyorum diyorsan, takımının formasını kazanmak için işte sana fırsat!
  • Üyelik girişi yapmanın ardından, önce gruplardan çıkacak birinci ve ikinci sıradaki takımları seç, ardından eşleşmelerde tur atlayacağına inandığın takımı belirleyerek, kupayı kazanacak olan takımı doğru tahmin et ve Finale Giden Yol'u çiz.
  • Yarışmacılar aşağıdaki puanlamaya göre puan kazanırlar:

    Gruplarda ilk iki sıranın doğru tahmin edilmesi durumunda her takım için 10'ar puan, takımlar doğru ama sıralamaları yanlış ise her takım için 5'er puan, eşleşmelerde her doğru tahmin için 10'ar puan, şampiyon takımı doğru tahmin etmek ise 30 puan.

    Yarışmacılar ikinci maçların oynanacağı 12 Haziran saat 16:00'ya kadar tahminlerinde değişiklik yapabilirler, ardından değişikliğe izin verilmeyecektir.

    Final maçının ardından, en çok puan toplayan yarışmacı ödülün sahibi olacaktır, eşitlik durumunda ise en erken tahmini yapan yarışmacı şampiyon ilan edilecektir.
PUAN TABLOSU
  • Grup maçlarının ardından hesaplanmaya başlanacaktır.