Haberler
Heitinga : "Alman futbolcular bize söz verdi"
16 Haziran 2012 Cumartesi
Sporx.com dış haberler
Hollanda Milli Takımı'nda John Heitinga, Alman futbolcuların kendilerine Danimarka'yı yenecekleri sözünü verdiğini söyledi.  

Hollanda Milli Takımı'nın, Everton'da top koşturan futbolcusu John Heitinga, Alman futbolcuların kendilerine Danimarka'yı yenecekleri üzerine söz verdiklerini belirtti.

Heitinga, "Almanya'ya kesinlikle güveniyoruz, Maçtan hemen sonra Alman futbolcular bize yardım etmek için Danimarka'ı mağlup edeceklerini söylediler" diye konuştu.

EURO2012'de ilk sekize kalma şanslarının artık daha zayıf bir ihtimal olduğunu bildiklerinide dile getiren Heitinga, ülkesinin çeyrek finale ulaşacak inancı ve gücü olduğunuda sözlerine eklerken, "Portekiz'e karşı 2-0 galip gelmek bize yetecek ama rakibimiz Portekiz ve onları mağlup etmekte çok kolay olmayacak" dedi.

Heitinga ayrıca Van Persie ve diğer hücum oyuncularını kastederek, "Yarın akşam herşey bizim elimizde olacak. Golcülerimize çok büyük iş düşüyor onların ne olursa olsun bu skoru bulmaları gerekiyor" dedi.

Hollanda'nın EURO2012 D Grubu'ndan çıkıp çeyrek finale kalması için Portekiz'e iki farklı skorla gealip gelmesi ve Almanya'nın da Danimarka'yı mağlup etmesi gerekiyor.

  Diğer EURO2012 Haberleri
  Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

  İlgili diğer haberler
  En çok okunan haberler
  En çok yorumlanan haberler
  En çok izlenen videolar
  TV'de Bugün
Saat
Kanal
Program
09:15
TRT Spor
Süper Lig Özetler
10:00
TRT Spor
Spor Dünyası
10:00
Tivibu Spor
Her Sabah Spor
10:00
A Spor
Spor Günlüğü
11:00
A Spor
Spor Ajansı
11:00
TRT Spor
Spor Manşet
14:00
A Spor
Gün Ortası
14:30
BeIN Sports 3
N.Osaka - S.Stephens
  Videolar