Haberler
Hollanda'da kaos mevsimi
19 Haziran 2012 Salı
Reuters
EURO 2012'ye grup aşamasında veda ederek büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Hollanda'da alınan sonuçların faturası takımın çalıştırıcı Bert Van Marwijk'e kesilirken milli takım oyuncuları teknik adamlarına destek verdiler.  
Hollanda'da kaos mevsimi
Turnuvada en azında yarı final oynaması beklenen Hollanda'nın adını çeyrek finale dahi yazdıramaması büyük şok yaşatırken futbolcular Marwijk'in arkasında durdular.

Milli takıma veda eden Mark Van Bommel'in yerine kaptan olması beklenen Wesley Sneijder yaptığı açıklamada alınan sonuçların faturasının sadece Marwijk'e kesilmesine tepki gösterirken "alınan sonuçlardan sadece o suçlu olamaz, Marwijk Hollanda adına güzel işler yaptı. Bizim taktik planlarımızı maçlardan önce basına sızdıran biri var" diyerek başarısızlıkla ilgili dikkatlerin başka bir yöne çekilmesini sağladı.

BÜYÜK EGOLAR SONU GETİRDİ

Hollanda basını tarafından alınan sonuçların ardından hedef adam haline gelen Bert Van Marwijk'in yanı sıra futbolcular da yüksek egoları sebebiyle futbolculara da tepki gösterdi. Hollanda'nın bir başka önemli ismi Arjen Robben ise yaptığı açıklamada başarısızlıkta tüm takımın suçu olduğunu belirtirken kendileriyle yüzleşmeleri gerektiğini söyledi.
  Diğer EURO2012 Haberleri
  Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

  En çok okunan haberler
  En çok yorumlanan haberler
  En çok izlenen videolar
  TV'de Bugün
Saat
Kanal
Program
15:00
TRT Spor
Kupa Saati
15:00
Smartspor
Beşiktaş - CSKA Mosk
16:45
TRT Spor
Kupa Akşamı
18:00
TRT 1
Fransa - Hırvatistan
19:50
TRT Spor
Dünyanın Kupası
21:00
A Spor
Transfer Raporu
22:00
Eurosport
New York
23:00
A Spor
Son Sayfa
  Videolar