Haberler
İrlanda'nın kabusu yeni başlıyor
19 Haziran 2012 Salı
Reuters
EURO 2012'de İtalya, İspanya ve Hırvatistan ile girdiği mücadelede halkına bir peri masalı yaşatmak isteyen ancak bunun yerine alınan 3 mağlubiyetle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan İrlanda Cumhuriyeti şimdi de "emeklilik" kabusu ile karşi karşıya...  
İtalyan teknik adam Giovanni Trapattoni ile iyi bir turnuva geçirmek isteyen ancak Hırvatistan ve İspanya yenilgilerinin ardından son olarak İtalya Milli Takımı'na da 2-0 ile boyun eğen İrlanda Cumhuriyeti şimdi mecburen de olsa yeniden yapılanmaya gitmek zorunda.

Genel olarak Trapattoni tarafından defansif bir oyun yapısı ile mücadele eden İrlanda Cumhuriyeti Milli Takımı kadrodaki en değerli oyuncularının futbola nokta koyacak yaşlara gelmeleri sebebiyle alınan sonuçların ardından milli takıma veda etmesi muhtemel 4 önemli isminin yerini doldurmaya çalışacak. Shay Given, Robbie Keane, Damien Duff ve Richard Dunne gibi takımın lokomotifi olarak görülen isimlerin kariyerlerinin sonlarıyla gelmesi ile mecburi bir revizyona gidecek olan İrlanda'nın bu revizyonu Premier Lig'de forma giyen genç İrlandalılar ile yapması bekleniyor.
  Diğer EURO2012 Haberleri
  Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

  İlgili diğer haberler
  En çok okunan haberler
  En çok yorumlanan haberler
  En çok izlenen videolar
  TV'de Bugün
Saat
Kanal
Program
13:00
BeIN Haber
Gün Ortası
14:00
TRT Spor
Spor Stüdyosu
14:00
A Spor
Gün Ortası
15:00
A Spor
Spor Gündemi
16:30
TRT Spor
Genç Spor
17:30
TRT Spor
Spor Heryerde
18:00
BeIN Haber
beIN Ana Haber
19:00
BeIN MAX2
Gazişehir FK - Balık
  Videolar