Haberler
Böyle ceza görülmedi
14 Haziran 2012 Perşembe
DHA
İsveç Milli Takımı kalecisi Johan Wiland'a takım arkadaşları görülmemiş bir ceza verdi...  

Danimarka'nın FC Kopenhag takımında oynayan İsveç'in Avrupa şampiyonasındaki kalecisi Andreas İsaksson'un yerine geçen yedek kaleci Johan Wiland'a arkadaşları ilginç bir ceza verdiler.

Avrupa şampiyonası kampındaki idmanlar sırasında teknik hatalar yapan Johan Wiland, ceza olarak şortunu indirerek yere diz çöktü ve poposunu arkadaşlarına döndü. Takım arkadaşları da ceza olarak Wiland'ın poposuna şut çekerek, cezalandırdılar. İdman sırasında sahada bulunan İsveç'in Exspressen Gazetesi olayın görüntülerine çekerek yayınladı. Wiland, futbolcular arasında popüler olan "Gris" (Domuz) adlı oyun şeklindeki idmanda teknik hata yaptığı için cezalandırıldı. Gris oyununda hata yapan oyuncuya, şınav çekme veya benzeri fiziksel cezalar veriliyor. İsveç Futbol Federasyonu basın şefi Hans Hultman, olayın büyütülmemesi gerektiğini, futbolcular arasında çeşitli oyunlar oynandığını belirterek, Wiland'ın poposu açık vaziyette arkadaşlarının şut çekmesine izin vermesinin de oyundan başka bir şey olmadığını söyledi.

Willand, arkadaşlarından hiç birisinin topu isabet ettirememesinden memnun kaldığını belirtirken, İsveç medyası, Wiland'ın poposunu kamuya açtığını yazdı.

  Diğer EURO2012 Haberleri
  Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

  En çok okunan haberler
  En çok yorumlanan haberler
  En çok izlenen videolar
  TV'de Bugün
Saat
Kanal
Program
15:00
TRT Spor
Kupa Saati
15:00
Smartspor
Beşiktaş - CSKA Mosk
16:45
TRT Spor
Kupa Akşamı
18:00
TRT 1
Fransa - Hırvatistan
19:50
TRT Spor
Dünyanın Kupası
21:00
A Spor
Transfer Raporu
22:00
Eurosport
New York
23:00
A Spor
Son Sayfa
  Videolar