Haberler
İbrahimovic onuru için oynayacak
17 Haziran 2012 Pazar
Reuters
Milan ve İsveç Milli Takımı'nın golcüsü Zlatan İbrahimoviç, Fransa maçından en azından bir kaç puan çıkararak eve dönmek istediklerini belirtti.  

İsveç Milli Takımı Kaptanı Zlatan Ibrahimovic, EURO2012'deki Ukrayna ve İngiltere mağlubiyetleri ile ilgili açıklama yaptı.

Kiev'de yapılan basın toplantısına katılan Ibrahimovic, mağlubiyetlerin kendi moralini bozmadığını belirterek, "Kafamda olumsuz bir düşünce yok, tam tersine biz yolumuza devam edeceğiz. Bu mağlubiyetler beni daha da hırslandırıyor ve daha çok motive oluyorum. Kabul ediyorum aldığımız mağlubiyetler negatif bir durum ama bu bana pozitif bir etki yapıyor" dedi.

Maçlarla ilgili genel bir analiz yapan Ibrahimovic, "Eğer gruptaki iki maçımıza da bakarsanız ikisinde de öne geçtiğimizi görürsünüz. Bazen ya şanslısınızdır ya da şanssız. Sanırım bizim mağlup olmamızın nedeni küçük detaylarda gizli" diye konuştu.

30 yaşındaki golcü oyuncu Fransa maçında da ellerinden gelenin en iyisini sahaya koyacaklarını belirterek, "Fransa'ya karşı onurumuz için oynayacağız ve en azından birkaç puanla eve döneceğiz" dedi.

  Diğer EURO2012 Haberleri
  Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

  İlgili diğer haberler
  En çok okunan haberler
  En çok yorumlanan haberler
  En çok izlenen videolar
  TV'de Bugün
Saat
Kanal
Program
15:00
TRT Spor
Kupa Saati
15:00
Smartspor
Beşiktaş - CSKA Mosk
16:45
TRT Spor
Kupa Akşamı
18:00
TRT 1
Fransa - Hırvatistan
19:50
TRT Spor
Dünyanın Kupası
21:00
A Spor
Transfer Raporu
22:00
Eurosport
New York
23:00
A Spor
Son Sayfa
  Videolar