Haberler
Cassano'nun unutmadığı lakap
01 Temmuz 2012 Pazar
Sporx.com dış haberler
İspanya karşısında İtalyanların en büyük kozlarından biri olan Cassano, La Liga'da kendisine takılan lakabı unutmamış.  

EURO2012'de şampiyon belli olacak. İtalya ve İspanya zorlu mücadelede karşı karşıya gelecek. İtalya'nın tecrübeli forveti Antonio Cassano final öncesi ESPN'e açıklamalarda bulundu.

Avrupa Futbol Şampiyonası'nda kusursuz bir oyun ortaya koyduklarını belirten İtalyan forvet, İspanya karşısında galip gelerek kupayı almak istediklerini dile getirdi. İspanya'da Real Madrid'e transfer olduğu zaman, La Liga'da pek de iyi vakit geçirmediğini söyleyen Cassano, "İspanya'da beni şişman olarak çağırıyorlardı ve bu pek de hoşuma gitmiyordu. İspanya karşısında sahada bir şeyleri ispatlamam gerekiyor." dedi.

İspanyolların finale yükseldikleri için mutlu olduklarını duyduğunu ifade eden Cassano, "İtalya'nın kupayı kimseye vermeye niyeti yok. Onlar finali kazandık olarak görüyorlar; ki daha yanlış bir inanış olamaz. Kaybedersek, kariyerimin en büyük hayal kırıklığı olur. O yüzden sahada her şeyimizi vermek zorundayız" şeklinde konuştu.

İspanya'nın defans ikilisine dikkat çeken İtalyan forvet, "Ramos ve Pique büyük bir güç tabi ama İtalya'da bir Balotelli olduğunu unutuyorlar. Medyanın ona her zaman ilgisi büyük. O diğerlerinden farklı. Kilidi çözecek bir anahtar. Onun nasıl durdurulacağını bilmiyoruz" diyerek konuşmasını noktaladı.

  Diğer EURO2012 Haberleri
  Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

  En çok okunan haberler
  En çok yorumlanan haberler
  En çok izlenen videolar
  TV'de Bugün
Saat
Kanal
Program
18:00
BeIN Sports 3
C.Wozniacki - S.Voeg
19:00
BeIN MAX1
Eskişehirspor - Deni
19:00
BeIN Sports 1
beIN Final
20:00
BeIN Sports 1
Antalyaspor - M.Başa
20:00
BeIN Sports 3
C.Garcia - A.Pavlyuc
22:30
BeIN Sports 2
Roma - Bologna
22:45
BeIN MAX1
Metz - Beziers
23:00
BeIN Sports 4
Huesca - Athletic Bi
  Videolar