Haberler
EURO2012 hayalleri suya düştü
19 Haziran 2012 Salı
DHA
Trabzonspor'un Avrupa Futbol Şampiyonası'nda forma giyen futbolcuları Adrian ve Pawel Brozek konusundaki hayalleri suya düştü  

Trabzonspor, UEFA'nın bu sezon da tıpkı geçen sezonda olduğu gibi Fenerbahçe'nin yerine Bordo - mavili takımı Şampiyonlar Ligi'ne alacağına inanıyor. Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Bakarsın UEFA bu yıl da tıpkı geçen yıl olduğu gibi Fenerbahçe'nin yerine bizi Şampiyonlar Ligi'ne çağırır" sözleriyle bu beklentiyi dile getirdi.

Trabzonspor'da bir yandan transfer çalışmaları sürerken diğer yandan camia UEFA'nın Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarına katılıp katılmayacağı ile ilgili vereceği karara odaklandı. UEFA'nın geçen yıl şike süreci nedeniyle Fenerbahçe'nin yerine Trabzonspor'u Şampiyonlar Ligi'ne çağırmasının ardından Trabzonspor cephesinde bu yıl da aynı beklenti oluştu. UEFA'nın geçtiğimiz gün Galatasaray ve Trabzonspor'a gönderdiği Avrupa kupalarına katılabilecekleri yönündeki evrak Trabzonspor cephesinde 'temiz kağıdı' olarak algılandı. UEFA'nın Fenerbahçe'yi beklemeye almasıyla Şampiyonlar Ligi kapılarının yeniden kendilerine açılacağı görüşünü savunan bordo - mavili yöneticiler, "UEFA'nın Galatasaray ve bize gönderilen yazıyı Fenerbahçe'ye göndermemesi manidar" dediler.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener de, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'nin durumuna göre bu yıl da UEFA'nın bizi Devler Ligi'ne çağırma ihtimali var. Yeni sezonla ilgili her türlü çalışmayı yapıyoruz. Bakarsın UEFA geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Fenerbahçe'nin yerine bizi Şampiyonlar Ligi'ne çağırır" ifadesini kullandı.

AVRUPA ŞAMPİYONASI HAYAL KIRIKLIĞI OLDU

Trabzonspor'un Avrupa Futbol Şampiyonası'nda forma giyen futbolcuları Adrian ve Pawel Brozek konusundaki hayalleri suya düştü. Turnuvanın ev sahibi ekiplerinden Polonya'nın kadrosunda bulunan Adrian iki maçta 34, Pawel Brozek ise iki maçta sadece 18 dakika forma şansı bulabildi. Polonya'nın ilk turda turnuvaya veda etmesinin ardından, bu oyuncuların gösterecekleri performansla teklif almasını bekleyen Trabzonspor'un umutları da suya düştü.

  Diğer EURO2012 Haberleri
  Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

  En çok okunan haberler
  En çok yorumlanan haberler
  En çok izlenen videolar
  TV'de Bugün
Saat
Kanal
Program
09:15
TRT Spor
Süper Lig Özetler
10:00
TRT Spor
Spor Dünyası
10:00
Tivibu Spor
Her Sabah Spor
10:00
A Spor
Spor Günlüğü
11:00
A Spor
Spor Ajansı
11:00
TRT Spor
Spor Manşet
14:00
A Spor
Gün Ortası
14:30
BeIN Sports 3
N.Osaka - S.Stephens
  Videolar