Haberler
Trapattoni 'şans' istiyor
11 Haziran 2012 Pazartesi
Reuters
İrlanda Cumhuriyeti Teknik Direktörü Giovanni Trapattoni, İspanya karşısından iyi bir sonuçla ayrılmak için futbol şansının yanlarında olması gerektiğini söyledi.  
EURO2012'ye Hırvatistan karşısında aldığı mağlubiyetle başlayan İrlanda Cumhuriyeti'nde teknik direktör Giovanni Trapattoni inancını kaybetmemiş durumda...

Hırvatistan karşısında kötü bir performans sergilediklerini kabul eden deneyimli teknik adam, "Hırvatistan karşısında hayal kırıklığı yaşadık. Bunu kabul ediyorum ancak turnuva daha yeni başladı ve kalan maçlarda tüm inancımız ile mücadele etmeye devam edeceğiz" dedi.

Hırvatistan mağlubiyetini unutarak tüm konsantrasyonlarını İspanya maçına vermeleri gerektiğini dile getiren Trapattoni, turnuvanın favorisi karşısında iyi bir sonuç alacaklarına inanıyor.

Futbolcuları ile yaptığı toplantıda futbolda inancın büyük bir öneminin olduğundan bahsettiği ifade eden 73 yaşındaki deneyimli teknik adam, "Hırvatistan maçından sonra psikolojik bazı yıpranmalar oldu ancak bu kadroda ciddi değişiklikler yapacağımız ya da bazı sorumlular belirleyeceğimiz anlamına gelmiyor. Kadroda tabii ki bazı değişiklikler olacak ancak bunun alınan mağlubiyetle bir ilgisi yok" şeklinde konuştu.

İspanya'ya karşı iyi bir mücadele ortaya koymak zorunda olduklarını belirten Trapattoni, 90 dakikada sonunda sahadan istediklerini alarak ayrılmak için futbol şansına da ihtiyaçları olduğunu söyledi.
  Diğer EURO2012 Haberleri
  Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

  İlgili diğer haberler
  En çok okunan haberler
  En çok yorumlanan haberler
  En çok izlenen videolar
  TV'de Bugün
Saat
Kanal
Program
18:00
BeIN Sports 3
C.Wozniacki - S.Voeg
19:00
BeIN MAX1
Eskişehirspor - Deni
19:00
BeIN Sports 1
beIN Final
20:00
BeIN Sports 1
Antalyaspor - M.Başa
20:00
BeIN Sports 3
C.Garcia - A.Pavlyuc
22:30
BeIN Sports 2
Roma - Bologna
22:45
BeIN MAX1
Metz - Beziers
23:00
BeIN Sports 4
Huesca - Athletic Bi
  Videolar