Haberler
Oleg Blokhin: "Adamsan dışarı gel"
20 Haziran 2012 Çarşamba
AA
EURO2012 son grup maçında İngiltere'ye mağlup olarak elenen Ukrayna'da Teknik Direktör Oleg Blokhin gazeteciyi dövmeye kalktı.  
Ukrayna Teknik Direktörü Oleg Blokhin, takımının dün Avrupa Futbol Şampiyonası'ndan elenmesinin ardından düzenlediği basın toplantısında, kendisini eleştiren bir gazeteciyi kavgaya çağırdı.

Blokhin, İngiltere'nin Ukrayna'yı 1-0 yendiği maçtan sonraki basın toplantısında, Gusev'i oynatmaması nedeniyle kendisini eleştiren Ukraynalı gazeteciye, ''Adamsan kalk, dışarı çıkalım da yüzüme söyle'' dedi.

Oleg Blokhin, ''Ne istiyorsan yaz, beni sevmiyorsan söyle. Ama cesaretin varsa, gel bunu yüzüme söyle. Futbol oynamış olmama saygı göstermelisin. Sen futbol oynadın mı- Bana ve işime saygı göster. Kimsenin takımımı eleştirmesine izin vermem'' diye konuştu.  Bunun üzerine müdahale eden UEFA yetkilisi, gazetecilerden soru sormalarını, ancak fikirlerini beyan etmemelerini istedi. Yetkili, ''Bu bir basın toplantısı, mahkeme değil'' dedi.

Blokhin, basın toplantısında hakemleri de eleştirdi. Özellikle Marko Deviç'in vuruşunda topun kale çizgisini geçtiğini görmeyen hakeme öfkeli olan Blohin, ''5 hakeme karşı ne yapayım. Top kale çizgisini 50 santimetre geçti. Ama gol verilmedi. 5 hakem de görmediyse ne yapabilirim, ne söyleyebilirim. Ne işe yarıyorlar'' diye konuştu.

Oleg Blokhin, hakemin İngiliz John Terry ve Andy Carroll'un dirsek darbelerini de görmezden geldiğini savundu ve ''Şanssızdık, bizim günümüz değildi. Yine de her şeyi hakemlere yıkmak istemiyorum'' dedi.


  Diğer EURO2012 Haberleri
  Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

  İlgili diğer haberler
  En çok okunan haberler
  En çok yorumlanan haberler
  En çok izlenen videolar
  TV'de Bugün
Saat
Kanal
Program
15:00
TRT Spor
Kupa Saati
15:00
Smartspor
Beşiktaş - CSKA Mosk
16:45
TRT Spor
Kupa Akşamı
18:00
TRT 1
Fransa - Hırvatistan
19:50
TRT Spor
Dünyanın Kupası
21:00
A Spor
Transfer Raporu
22:00
Eurosport
New York
23:00
A Spor
Son Sayfa
  Videolar