Haberler
Shevchenko'nun durumu kritik
18 Haziran 2012 Pazartesi
Reuters
Ukrayna Milli Takımı golcüsü Andriy Shevchenko'nun, Salı gunü oynanacak İngiltere maçında oynaması şüpheli görünüyor.  
Shevchenko'nun durumu kritik

Ukrayna Milli Takımı'nın golcüsü Andriy Shevchenko'nun Salı günü oynayacakları İngiltere maçında oynama şansı %50 olarak görünüyor.

Takım doktoru Leonid Mironov, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Andriy Shevchenko'nun durumunu en son Pazar günü kontrol ettik ve maalesef sakatlığı hala devam ediyor. Diz eklemi eskisinden daha iyi durumda ama doku zedelenmesi hala devam ediyor" dedi.

Mironov, Shevchenko'nun henüz antrenmanlara katılmadığını da belirtirken "Pazartesi günü diğer doktorlarla bir konsültasyon yapacağız ve Andriy'in Pazartesi gecesi yapılacak antrenmana katılıp katılmayacağını kesinleştireceğiz. Bizim için onun kendini nasıl hissettiği de çok önemli. Dizindeki problemi en iyi bilen kişi o olacak ve son sözü o söyleyecek" diye konuştu.

Mironov, 35 yaşındaki golcünün oynama şansının yarı yarıya olduğunu belirterek, "Şansı %50 ama sanırım Andriy ülkesi için mücadele etmeye çalışacak ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaktır." dedi.

EURO2012 D Grubu'nda Ukrayna'nın İngiltere ile yapacağı maçta eğer Shevchenko oynayamazsa yerine Marco Devic'in, Andriy Voronin'in yanında forma giyeceği tahmin ediliyor.

  Diğer EURO2012 Haberleri
  Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

  İlgili diğer haberler
  En çok okunan haberler
  En çok yorumlanan haberler
  En çok izlenen videolar
  TV'de Bugün
Saat
Kanal
Program
15:00
TRT Spor
Kupa Saati
15:00
Smartspor
Beşiktaş - CSKA Mosk
16:45
TRT Spor
Kupa Akşamı
18:00
TRT 1
Fransa - Hırvatistan
19:50
TRT Spor
Dünyanın Kupası
21:00
A Spor
Transfer Raporu
22:00
Eurosport
New York
23:00
A Spor
Son Sayfa
  Videolar